WYPOSAŻONY DO ZADAŃ OBECNYCH, ADAPTOWALNY W PRZYSZŁOŚCI

 

Pracowników mobilnych wykonujących swoje prace w pomieszczeniach oraz na zewnątrz łączy jedna wspólna cecha: w celu osiągnięcia maksymalnej efektywności potrzebują oni natychmiastowego dostępu do różnego typu informacji biznesowych. Z tego powodu, że potrzeby rynkowe stale się zmieniają, a technologie mobilne cały czas się rozwijają, wybór komputera mobilnego spełniającego różnego typu oczekiwania jest dużym wyzwaniem.
Wprowadzając model Workabout Pro 4 oferujemy mobilny komputer, który zapewnia funkcjonalność, jakiej oczekujemy do wykonywania zadań w dniu dzisiejszym oraz w przyszłości. Wybierz rozwiązania, których potrzebujesz obecnie, a w przyszłości będziesz mógł dodać praktycznie każdą funkcję, jaką można sobie wyobrazić – bezpośrednio w swojej firmie. Zacznij z Wi-Fi, a następnie dodaj WWAN. Wymień moduł skanera w celu umożliwienia odczytu nowych typów kodów kreskowych. Wymień pokrywę górną w celu zapewnienia obsługi aplikacji głosowych. Dodaj aparat fotograficzny wysokiej rozdzielczości w celu dokumentowania
dowodów dostawy.
Zapewnij wsparcie dla praktycznie wszystkich typów tagów RFID lub wybierz jeden z szerokiej palety gotowych do użycia modułów oferowanych przez naszych partnerów, które pozwalają na realizowanie wysoce wyspecjalizowanych operacji. Warto też pamiętać, że marka Workabout obsługuje firmy od ponad 20 lat i dlatego też można z pełnym zaufaniem wybrać nowy Workabout Pro 4. Każdego dnia komputery mobilne Workabout Pro zapewniają wsparcie różnego typu przedsiębiorstwom na całym świecie, zwiększając wydajność pracowników i poprawiając obsługę klientów. Workabout Pro 4 to najnowszy komputer mobilny z praktycznie nieograniczonymi opcjami i gotowy do wykonywania każdej pracy.